Opublikowano

Portrety królów i książąt zestaw

Portrety królów i książąt
Portrety królów i książąt
Poczet królów i książąt 41

Portrety królów i książąt w naszej ofercie posiadamy dziesięć zestawów portretów królów i książąt. Dostępne są w różnej konfiguracji. Portrety można zamawiać na sztuki oraz w zestawach. Do wyboru mamy Poczet królów i książąt 41 szt. w antyramie i Poczet królów i książąt 41 szt. w folii są to zestawy pełne zawierające które zawierają wszystkie dostępne portrety. Różnią się oprawą portrety w folii są laminowane z otworem do zawieszenia. Natomiast portrety w antyramie mają bezpieczną szybę plexi z metalową zawieszką z tyłu. Oprawa w antyramie jest na pewno trwalsza ze względu na użyte materiały ale co za tym idzie droższa. Warto zauważyć że nasze portrety posiadają zróżnicowane tło. Wykonane jest z połączonych herbów danej dynastii. Jeżeli powiesimy cały zestaw w gabinecie łatwo będzie odróżnić które postacie należą do której dynastii. Jest to oczywistą wartością dydaktyczną.

dynastia piastów cz I zestaw portretów
dynastia piastów cz I zestaw portretów

W ofercie posiadamy również portrety z podziałem na dynastie. Tutaj możemy wyróżnić począwszy od najstarszej dynastii Zestaw portretów Dynastia Piastów cz. I w folii i Zestaw portretów Dynastia Piastów cz. I antyrama. Tutaj również dostępne są dwie oprawy, tak jak ma to miejsce w pełnym zestawie.

Zestaw portretów Dynastia Andegawenów i Jagiellonów w folii  Część zestawu królów oraz książąt składa się z 10 szt. portretów.
Portrety królów i książąt zestaw

Kolejny zestaw zawiera portrety z dwóch dynastii. Dynastia Andegawenów oraz Jagiellonów. Również w tym przypadku dostępne są dwie oprawy w antyramę oraz zafoliowane.

Zestaw portretów Królowie Elekcyjni w antyramie
Portrety królów i książąt zestaw

Koleją propozycją zestawu są królowie elekcyjni. Tutaj również możemy wybierać w dwóch rodzajach opraw. Zafoliowane oraz w antyramie A4.

Zapraszamy również do naszego 2 sklepu pomocedydaktyczne.info

Opublikowano

Portrety pisarzy polskich

Portrety pisarzy antyrama A3
Portrety pisarzy antyrama A3
portrety pisarzy polskich

W naszej ofercie posiadamy portrety w dwóch wymiarach A3 oraz A4. Format A3 o wymiary formatu 29.7 x 42 cm oraz format A4 21 x 29.7 cm. Portrety w formacie A3 oraz A4 dostępne są w 2 rodzajach. Opraw w folii z zawieszą w postaci otworu w górnej częśći do zawieszania. Antyrama z bezpieczną szybą plexi z metalową zawieszką z tyłu. W zestawie portrety pisarzy polskich znajdują się następujące postacie:

Portrety pisarzy polskich A3
Mikołaj Rej Jan Kochanowski Ignacy Krasicki oraz Hugo Kołłątaj i Stanisław Staszic Aleksander Fredro i Adam Mickiewicz oraz Józef Ignacy Kraszewski Cyprian Norwid Adam Asnyk Eliza Orzeszkowa. Maria Konopnicka i Henryk Sienkiewicz Bolesław Prus oraz Juliusz Słowacki Jan Kasprowicz Stefan Żeromski Kazimierz Przerwa Tetmajer Władysław Stanisław Reymont. Bolesław Leśmian Leopold Staff Stanisław Wyspiański Maria Dąbrowska Stanisław Lem Julian Tuwim Konstanty Ildefons Gałczyński. Krzysztof Kamil Baczyński i Wisława Szymborska. Czesław Miłosz Zygmunt Herbert. 

Portrety pisarzy polskich posiadamy w czterech rodzajach Portrety pisarzy A3 w antyramie oraz Portrety pisarzy A4 w antyramie oraz Portrety pisarzy A4 w folii oraz Portrety pisarzy A3 w folii. Oczywiście ceny są zależne od danego rodzaju oprawy. Oprawy w folii są tańsze natomiast antyrama jest droższa ale znaczenie trwalsza. Każdy portret można zamówić osobno w oprawie Antyrama A3. W kategorii na sztuki znajduje się znacznie więcej postaci. W zestawach można zamówić taniej.

Zapraszamy również do naszego 2 sklepu pomocedydaktyczne.info