Godzina wychowawcza

Pomoce dydaktyczne – Godzina wychowawcza

Dobry wychowawca wie, jak w ciągu godziny lekcyjnej przekazać dzieciom i młodzieży pozytywne wartości i wiedzę, sprawiając przy okazji, że uczniowie będą zainteresowani tym, co ma do powiedzenia. Nasz sklep internetowy oferuje szereg różnorodnych akcesoriów, które mogą okazać się niezwykle przydatne podczas prowadzenia zajęć w placówkach wychowawczych rożnego typu.

Sprawna organizacja godziny wychowawczej z przydatnymi pomocami dla nauczyciela

Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych przez nas pomocy dla nauczycieli, takich jak magnesy, kredy czy wskaźniki. Ponadto znajdziesz u nas szeroki wachlarz tablic edukacyjnych. Zagadnienia przedstawione na naszych pomocach dydaktycznych dotyczą ważnych aspektów, takich jak m.in. walka z agresją i uzależnieniami czy ekologia. Kształtowanie właściwych postaw u dzieci i młodzieży jest dla nas niezwykle istotne i cieszymy się, że możemy brać udział w tym jakże ważnym procesie.

Bezpieczeństwo uczniów to podstawa, dlatego wzbogaciliśmy ofertę naszego sklepu o rożnych rozmiarów apteczki, które są wyposażone według aktualnie obowiązujących norm. Jeśli więc szukasz akcesoriów pomocnych w prowadzeniu interesujących zajęć z dziećmi oraz młodzieżą w rożnym wieku, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą zróżnicowaną ofertą!

Wyświetlanie 1–9 z 23 wyników

Shopping Cart