Portrety królów i książąt zestaw

Portrety królów i książąt
Poczet królów i książąt 41

Portrety królów i książąt w naszej ofercie posiadamy dziesięć zestawów portretów królów i książąt. Dostępne są w różnej konfiguracji. Portrety można zamawiać na sztuki oraz w zestawach. Do wyboru mamy Poczet królów i książąt 41 szt. w antyramie i Poczet królów i książąt 41 szt. w folii są to zestawy pełne zawierające które zawierają wszystkie dostępne portrety. Różnią się oprawą portrety w folii są laminowane z otworem do zawieszenia. Natomiast portrety w antyramie mają bezpieczną szybę plexi z metalową zawieszką z tyłu. Oprawa w antyramie jest na pewno trwalsza ze względu na użyte materiały ale co za tym idzie droższa. Warto zauważyć że nasze portrety posiadają zróżnicowane tło. Wykonane jest z połączonych herbów danej dynastii. Jeżeli powiesimy cały zestaw w gabinecie łatwo będzie odróżnić które postacie należą do której dynastii. Jest to oczywistą wartością dydaktyczną.

dynastia piastów cz I zestaw portretów
dynastia piastów cz I zestaw portretów

W ofercie posiadamy również portrety z podziałem na dynastie. Tutaj możemy wyróżnić począwszy od najstarszej dynastii Zestaw portretów Dynastia Piastów cz. I w folii i Zestaw portretów Dynastia Piastów cz. I antyrama. Tutaj również dostępne są dwie oprawy, tak jak ma to miejsce w pełnym zestawie.

Zestaw portretów Dynastia Andegawenów i Jagiellonów w folii  Część zestawu królów oraz książąt składa się z 10 szt. portretów.
Portrety królów i książąt zestaw

Kolejny zestaw zawiera portrety z dwóch dynastii. Dynastia Andegawenów oraz Jagiellonów. Również w tym przypadku dostępne są dwie oprawy w antyramę oraz zafoliowane.

Zestaw portretów Królowie Elekcyjni w antyramie
Portrety królów i książąt zestaw

Koleją propozycją zestawu są królowie elekcyjni. Tutaj również możemy wybierać w dwóch rodzajach opraw. Zafoliowane oraz w antyramie A4.