Język polski

Wyświetlanie 1–24 z 184 wyników

Pomoce dydaktyczne – język polski

Pomoce dydaktyczne z języka polskiego to rozbudowana kategoria starannie wyselekcjonowanych produktów. Oferujemy narzędzia, które stanowią nieocenione wsparcie w nauce gramatyki, ortografii czy interpunkcji. Stworzone zgodnie z obowiązującymi zasadami i w formie, która jest atrakcyjna dla najmłodszych. Proponujemy plansze dydaktyczne z języka polskiego dotyczące historii literatury oraz pisarzy polskich. Oferujemy także interaktywne pomoce naukowe, które są atrakcyjne i zachęcają najmłodszych do pracy. W asortymencie mamy również plansze wielkoformatowe i podkładki edukacyjne. Dużym zainteresowaniem cieszą się także programy multimedialne, które w angażujący sposób uczą zasad budowania zdań, a także frazeologii, leksyki, słowotwórstwa i stylistyki.

Pomoce szkolne z języka polskiego

Pomoce szkolne z języka polskiego oferowane w naszym sklepie to zestawy wykonane z najwyższej jakości materiałów. Atrakcyjna kolorystyka i przejrzysty przekaz wzbudzają zainteresowanie najmłodszych oraz podają wszystkie zasady w bardzo przystępny sposób. Duże zróżnicowanie pozwala wybrać pomoce dydaktyczne z języka polskiego dopasowane do specyfiki pracy konkretnego nauczyciela lub wymagań grupy. Dzięki planszom dydaktycznym oferowanym w naszym sklepie najmłodsi będą szybciej i chętniej przyswajać wiele zagadnień związanych z językiem polskim.

Sprawdź oferowane pomoce szkolne z języka polskiego. Zamów plansze dydaktyczne, które podniosą skuteczność Twoich zajęć.

Plansze Gramatyka

Nasze plansze gramatyczne to nieocenione narzędzie, które pomaga uczniom zrozumieć i utrwalić zasady gramatyki języka polskiego. Plansze ilustrujące odmianę rzeczowników, przymiotników i zaimków przez przypadki. Jest to wizualne przedstawienie budowy zdań, w tym podmiot, orzeczenie, dopełnienie, przydawka i okolicznik.

Plansze Historia Literatury

Nasze plansze z historii literatury to doskonałe źródło wiedzy o rozwoju literatury polskiej i światowej. Plansze przedstawiające główne epoki literackie, od średniowiecza po współczesność, wraz z charakterystyką i kluczowymi przedstawicielami.

Plansze Interpunkcja

Nasze plansze interpunkcyjne pomagają uczniom zrozumieć zasady stosowania znaków interpunkcyjnych. Plansze wyjaśniające podstawowe zasady użycia przecinków, kropek, średników, dwukropków, cudzysłowów i innych znaków interpunkcyjnych.

Portrety Pisarzy Polskich i Świata

Nasze portrety pisarzy to inspirujące narzędzie, które pomaga uczniom poznać sylwetki wybitnych twórców literatury. Oferujemy obrazy takich postaci jak Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki, Bolesław Prus, Wisława Szymborska i wielu innych. Portrety pisarzy świata: Obrazy międzynarodowych twórców, takich jak William Shakespeare, Johann Wolfgang von Goethe, Leo Tolstoy, Franz Kafka i inni.

Programy Multimedialne do Nauki Języka Polskiego:

Nasze programy multimedialne to interaktywne narzędzia, które angażują uczniów w naukę języka polskiego poprzez różnorodne formy aktywności. Oferujemy interaktywne zadania, które pomagają utrwalić zasady gramatyczne.