Matematyka

Wyświetlanie 1–12 z 238 wyników

 • Bryły

  Bryły (34)

  Modele brył

  Modele brył geometria mogą przysporzyć uczniom wielu trudności. Jeżeli jej podstawy zostaną przedstawione w niejasny trudny do zrozumienia sposób. Aby ułatwić dzieciom zrozumienie tych zagadnień, warto wyposażyć się w przestrzenne bryły geometryczne. Dostępne w naszej ofercie najpopularniejsze wielościany prawidłowe ostrosłupy i graniastosłupy modele brył. Które można zamówić klikając w link, i dzięki temu będziemy mogli nie tylko pokazać przedmiot z wielu stron, ale również umożliwimy dzieciom dotknięcie go. Obrócenie w dłoniach i przyjrzenie się mu z bliska. Pomoce dydaktyczne matematyka i bryły pozwalają na zaangażowanie zmysłu wzroku i dotyku, a to uatrakcyjnia cały proces nauki i wspomaga jego skuteczność. Umożliwiają także przyswojenie wiedzy w praktyce oraz aktywizują naukę. Przyciągają uwagę uczniów, zestaw brył z siatkami dostępny jest w naszej ofercie klikając w link. Kolory brył dodatkowo przyciągną uwagę uczniów sprawią, że geometria kojarzy się im z czymś pozytywnym i ciekawym. Szczególnie w przypadku dzieci przedszkolnych wygląd pomocy dydaktycznych może mieć kluczowy wpływ na poziom zainteresowania daną dziedziną nauki matematyki. Skupienie uczniów na zajęciach to korzyść. Którą docenią również nauczyciele. Pomoce dydaktyczne matematyka to królowa nauk. Bardzo ciekawa pomoc dydaktyczna która pozawala na zrozumienie bardzo trudnego zagadnienia jakim są bryły obrotowe to przyrząd do demonstracji powstawania brył obrotowy. Specjalnie przygotowane ramki obracają się tworząc bryły obrotowe. Można to zobaczyć klikając w link. Przyrząd do demonstracji powstawania brył obrotowy można zamówić klikając w link.

  Pomoce dydaktyczne matematyka ceny

  Modele brył mają zróżnicowane ceny staramy się dopasować ofertę do każdego budżetu. Jest to głównie zależne od stopnia złożoności i materiałów, z których pomoce szkolne są wykonane. Przeznaczenia oraz tego, jak pieczołowicie zostały wyprodukowane i przygotowane. Duży wpływ na cenę pomocy dydaktycznych ma wielkości nakładu który jest zależny od aktualnego zapotrzebowania. Ułatwienie nauczania matematyki jest dla nas warte każdej złotówki. Pomoce naukowe w naszym sklepie dla szkół w naszych sklepach mamy bardzo korzystne ceny. Przy większych zamówieniach można negocjować rabaty. Jak trudne jest nauczanie i nauka matematyki pokazują liczne testy i matury, dlatego słusznie coraz większy nacisk jest kładziony na skuteczniejszą naukę oraz nieodzowne w tym procesie pomoce dydaktyczne dla uczniów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - pomoce dydaktyczne matematyka, jeżeli masz pytanie, zadzwoń lub napisz na e-mail niedary@gmail.com.
 • Ułamki

  Ułamki (20)

 • Przybory tablicowe

  Przybory tablicowe (24)

  Przybory tablicowe

  Przybory tablicowe w naszej ofercie posiadamy szeroki wybór wyposażenia dla szkół.  W kategorii przybory tablicowe  można zamówić zestawy z tablicami, oraz przybory na sztuki. Wśród nich mamy cyrkle, kątomierze, ekierki oraz linijki i tablice na przybory. Nauka matematyki się bez nich się nie obejdzie. Cyrkle na przyssawki oraz cyrkle magnetyczne. Wszystkie dostępne u nas cyrkle są uniwersalne. Można używać ich z markerami oraz kredą. Dzięki temu mogą być stosowane z powodzeniem na tablicach zielonych lub białych suchościeralnych. Przybory tablicowe ZESTAW Tablicowy UNIWERSALNY Uniwersalność zestawu polega między innymi na tym, iż tablicę możemy zawiesić zarówno w poziomie, jak i w pionie. Zamiast mniej skutecznych magnesów punktowych, użyliśmy magnesy paskowe. Zwiększają skuteczność przywierania blisko dwukrotnie! Jest to szczególnie ważne dla komfortu naszej pracy z przyborami. Z kolei jeśli będą one stosowane od razu lub w przyszłości na tablicach ceramicznych, jest to rozwiązanie niezbędne. Tablice ceramiczne charakteryzuje obniżona przyczepność magnetyczna, co wynika z faktu, iż ceramika stanowi naturalny izolator dla sił przyciągania. Przybory możemy używać do standardowych tablic szkolnych zarówno białych jak i zielonych. Wszystkie przybory tablicowe w naszej ofercie opatrzone logo, zostały wyprodukowane na terenie Niemiec przy użyciu 100 % energii odnawialnej. Na tym nie koniec. Jako surowca do ich produkcji, użyto granulatu pochodzącego w 100 % z procesu recyclingu. Ze względu na jego specyfikę fizyko - chemiczną, gotowy produkt może fakturą bardzo nieznacznie odbiegać od serii produkowanych z granulatu nowego. Zwracajmy uwagę na aspekt ekologiczny. W rezultacie te drobne niedoskonałości z pewnością zrekompensuje świadomość iż produkcja zakupionego artykułu nie obciąża naszego wspólnego środowiska wykorzystując odpady jako źródło surowca.
 • Geoplany Tangramy

  Geoplany Tangramy (6)

 • Miary i wagi

  Miary i wagi (10)

 • Nakładki magnetyczne

  Nakładki magnetyczne (8)

  Nakładki magnetyczne

  Nakładki suchościeralne, nakładki zmywalne to nowoczesne rozwiązanie, które powiększy spektrum możliwości Twojej klasycznej tablicy szkolnej. Nakładka przylega do wszelkiego rodzaju tablic szkolnych i flipchartów. Wykonanych na bazie blach. Piszemy po niej markerami wodnozmywalnymi (lepsze w zmywaniu) lub suchościeralnymi. Już nie musisz malować trwałych liniatur na tablicy tracąc w ten sposób jej powierzchnię. Skorzystaj z rozwiązania, dzięki któremu błyskawicznie w miarę potrzeb „przykleisz” na powierzchnię posiadanej tablicy, gotowy układ współrzędnych. Skrócisz czas poświęcony na każdorazowe nanoszenie wykresu, przechowasz zapis lekcji lub jednym ruchem nakleisz /odkleisz/ na tablicę gotowy wykres np. z zadaniem lub sprawdzianem.
 • Liczenie

  Liczenie (41)

 • Kalkulatory naukowe

  Kalkulatory naukowe (1)

 • Programy multimedialne

  Programy multimedialne (8)

 • Plansze duży format

  Plansze duży format (19)

 • Plansze dydaktyczne matematyka

  Plansze dydaktyczne matematyka (76)

  Plansze dydaktyczne matematyka

  Plansze dydaktyczne matematyka w każda pracowna matematyki powinna być udekorowana planszami do matematyki. Dzięki temu Twoi uczniowie mogą przypomnieć sobie o przerabianych już tematach lub przygotować się na to, co jeszcze przed nimi. W naszej ofercie mamy do wyboru wiele sprawdzonych wieloletnią praktyką wydawnictw oświatowych. Plakaty matematyczne mają różne formaty, ale najpopularniejszy to 70 cm x 100 cm. Jest to format, dzięki któremu możesz wyeksponować wiele tytułów w klasie. W szkole podstawowej warto wybrać plansze w kolorystyce pastelowej. Dzięki temu młodsi uczniowie przychylniej będą spoglądali na często niełatwe partie materiału, a cała klasa nabierze przyjemnych barw.

  Plakaty matematyczne oprawy

  Kolejnym bardzo ważnym aspektem, jeżeli chodzi o plansze matematyczne jest ich oprawa. Na rynku mamy dostępne oprawy w listwy metalowe lub plastikowe, rurki PCV oraz wałki drewnie. Możesz wybrać także oprawę w antyramie. Każda z tych opraw ma swoje plusy. Oprawa w listwy metalowe oraz plastikowe wyróżnia się najniższą ceną, ale co za tym idzie to niska jakość. Listwy metalowe odginają się z latami tak jak kalendarze jednoroczne. Niewątpliwym atutem tej oprawy jest niższa cena. Dzięki której możesz zamówić więcej tytułów. Plansze dydaktyczne matematyka są oprawiane również w wałki drewniane oraz rurki PCV, te formy oprawy w znaczący sposób podnoszą trwałość plakatów. Gwarancja producenta to aż 10 lat. Plakaty matematyczne oprawiane są również w antyramy 100 × 70 cm, plansza w takiej oprawie znajduje się za szybą plexi to najbardziej poprawia trwałość. W naszej ofercie pomocy dydaktycznych do matematyki możesz zamówić wiele innych elementów wyposażenia klas. Plansze dydaktyczne matematyka na sztuki, czyli wybrane tematy lub wybrać formę korzystniejszą rabatowy zestaw, komplet plansz do matematyki. W kategorii pomoce szkolne matematyka znajdziesz wiele innych plansz oraz np. modele brył.
 • Bestseller

  Przybory tablicowe PCV magnetyczne na tablicy PCV

  396.00
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń
 • Figury płaskie pola i obwody plansza
  Bestseller

  Figury płaskie pola i obwody plansza RPS

  96.00
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń
 • Figury płaskie pola i obwody plansza WDS

  Figury płaskie pola i obwody plansza WDS

  239.00
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń
 • Geoplan transparentny 15 x 15 cm
  Bestseller

  Geoplan transparentny 15 x 15 cm

  12.99
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń
 • Kolekcja bryły pełne i transparentne
  Bestseller

  Kolekcja bryły pełne i transparentne z wyjmowanymi

  299.00
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń
 • Tabliczka mnożenia 70x100 RPS
  Bestseller

  Tabliczka mnożenia 70×100 RPS

  79.00
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń
 • Tabliczka mnożenia plansza

  Tabliczka mnożenia plansza 140×140 RPS

  149.00
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń
 • Tabliczka mnożenia plansza140x140 WDS

  Tabliczka mnożenia plansza140x140 WDS

  169.00
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń
 • Ułamki dla ucznia na ławkę PCV
  Bestseller

  Ułamki dla ucznia na ławkę PCV

  59.00
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń
 • Bestseller

  Ułamki magnetyczne duże -zest. 52 elemen.+ 20 zest

  690.00
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń
 • Ułamki magnetyczne z sortownikiem koła
  Bestseller

  Ułamki magnetyczne z sortownikiem koła

  249.00
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń
 • Wielościany prawidłowe ostrosłupy i graniastosłupy modele brył
  Bestseller

  Wielościany prawidłowe ostrosłupy i graniastosłupy modele brył

  289.00
  Dodaj do listy życzeń
  Dodaj do listy życzeń

Wyświetlanie 1–12 z 238 wyników

Pomoce szkolne matematyka

Pomoce szkolne matematyka w naszej ofercie sklepu internetowego posiadamy wiele nowoczesnych i tradycyjnych pomocy dydaktycznych do matematyki. Sprawdzonych przez wieloletnią praktykę specjalistów pomocy szkolnych. Pomoce matematyczne które urozmaicają proces nauczania na każdym poziomie nauczania. Pomoce edukacyjne do matematyki ułatwią uczniom poznawanie królowej nauki. Dzięki nim nauczanie odbywa się w formie zabawy oraz pozwala na zrozumienie w praktyce działania na liczbach. Ułamki które można wybrać np. ułamki magnetyczne, oraz dla ucznia na ławkę wykonane z PCV. Nauczanie jednostek masy i długości polecam produkt taki jak waga z dwoma rodzajami odważników. Bryły matematyczne szkolne dzięki nim można sobie wyrobić wyobraźnię przestrzenną i wyobrazić sobie konstrukcje. Nasza oferta jest dostosowana dla różnych poziomów nauczania podstawowego oraz średniego. Matematyka jest dzięki nim dużo prostsza, lekcja przyjemniejsza zarówno dla starszych, jak i młodszych uczniów.

Pomoce dydaktyczne matematyka wpływają pozytywnie na pobudzenie wyobraźni oraz kreatywności uczniów.

Uczeń od najmłodszych klas może mieć trudności z nauką matematyki, dlatego dydaktyczne pomoce matematyczne pozwolą mu zobrazować, a przez to szybciej zrozumieć złożone pojęcia. W naszym sklepie możesz wyszukać różne pomoce dydaktyczne między innymi bryły do mierzenia objętości oraz bryły z siatkami. Zegary na ławkę oraz dla nauczyciela ułatwią naukę czasu. Piramidy Epideixis oraz waga szalkowa z dwoma rodzajami odważników  które pokażą praktyczne zastosowanie matematyki. Produkty w naszej ofercie zostały stworzone we współpracy z praktykami w dziedzinie nauczania. Dzięki temu oferujemy tylko wysokiej jakości oraz sprawdzone pomoce dydaktyczne. W naszej ofercie pomocy dla szkół mamy produkty własne, krajowych oraz sprawdzonych zagranicznych producentów.

Pomoce szkolne matematyka – szkoła podstawowa

Pomoce matematyczne dla szkoły podstawowej w ofercie mamy wiele urozmaicających lekcje matematyki pomocy szkolnych oraz dydaktycznych. Atrakcyjne ceny sprawiają, że są to produkty dostępne dla placówki oświaty na wszystkich poziomach nauczania. Oferta jest skierowana także do indywidualnych klientów, dziecko może w domowym zaciszu szlifować nabyte w szkolne nowe umiejętności matematyczne, co pozwoli mu utrwalić wiedzę. Pomoce dla szkół są stworzone z myślą o nauczycielach i rodzicach, którzy chcą pokazać świat w ciekawy oraz przystępny sposób. Zaszczepić w uczniach pasję do matematyki i liczb. Wybierzemy wspólnie odpowiednie pomoce dydaktyczne, a nauka matematyki będzie dla uczniów łatwiejsza i przyjemniejsza.

Pomoce matematyczne Ceny

Materiały matematyczne mają zróżnicowane ceny staramy się dopasować ofertę do każdego budżetu. Jest to głównie zależne od stopnia złożoności i materiałów, z których są wykonane. Przeznaczenia oraz tego, jak pieczołowicie zostały wyprodukowane i przygotowane. Duży wpływ na cenę pomocy dydaktycznych ma wielkości nakładu. Ułatwienie nauczania matematyki jest warte każdej złotówki. Pomoce naukowe w naszym sklepie dla szkół mają bardzo korzystne ceny, a przy większych zamówieniach można negocjować rabaty. Jak trudne jest nauczanie i nauka matematyki pokazują liczne testy i matury, dlatego słusznie coraz większy nacisk jest kładziony na skuteczniejszą naukę oraz nieodzowne w tym procesie pomoce dydaktyczne dla uczniów.

Przybory tablicowe magnetyczne

W kategorii przybory tablicowe można wybierać z szerokiego asortymentu przybory magnetyczne plastikowe oraz drewniane. Dostępne mamy przybory w zestawach. Na tablicach drewnianych oraz z PCV a także magnetycznych. Przybory klasowe sprzedajemy również na sztuki do wyboru mamy cyrkle oraz ekierki i liniały oraz kątomierze oraz wskaźniki tablicowe drewniane.

Życzymy udanych zakupów oraz sukcesów w nauce i nauczaniu matematyki !