Matematyka

Wyświetlanie 1–60 z 274 wyników

Wyświetlanie 1–60 z 274 wyników

Pomoce szkolne matematyka

Pomoce szkolne matematyka w naszej ofercie sklepu internetowego posiadamy wiele nowoczesnych i tradycyjnych pomocy dydaktycznych do matematyki. Sprawdzonych przez wieloletnią praktykę specjalistów pomocy szkolnych. Pomoce matematyczne które urozmaicają proces nauczania na każdym poziomie nauczania. Pomoce edukacyjne do matematyki ułatwią uczniom poznawanie królowej nauki. Dzięki nim nauczanie odbywa się w formie zabawy oraz pozwala na zrozumienie w praktyce działania na liczbach. Ułamki które można wybrać np. ułamki magnetyczne, oraz dla ucznia na ławkę wykonane z PCV. Nauczanie jednostek masy i długości polecam produkt taki jak waga z dwoma rodzajami odważników. Bryły matematyczne szkolne dzięki nim można sobie wyrobić wyobraźnię przestrzenną i wyobrazić sobie konstrukcje. Nasza oferta jest dostosowana dla różnych poziomów nauczania podstawowego oraz średniego. Matematyka jest dzięki nim dużo prostsza, lekcja przyjemniejsza zarówno dla starszych, jak i młodszych uczniów.

Pomoce dydaktyczne matematyka wpływają pozytywnie na pobudzenie wyobraźni oraz kreatywności uczniów.

Uczeń od najmłodszych klas może mieć trudności z nauką matematyki, dlatego dydaktyczne pomoce matematyczne pozwolą mu zobrazować, a przez to szybciej zrozumieć złożone pojęcia. W naszym sklepie możesz wyszukać różne pomoce dydaktyczne między innymi bryły do mierzenia objętości oraz bryły z siatkami. Zegary na ławkę oraz dla nauczyciela ułatwią naukę czasu. Piramidy Epideixis oraz waga szalkowa z dwoma rodzajami odważników  które pokażą praktyczne zastosowanie matematyki. Produkty w naszej ofercie zostały stworzone we współpracy z praktykami w dziedzinie nauczania. Dzięki temu oferujemy tylko wysokiej jakości oraz sprawdzone pomoce dydaktyczne. W naszej ofercie pomocy dla szkół mamy produkty własne, krajowych oraz sprawdzonych zagranicznych producentów.

Pomoce szkolne matematyka – szkoła podstawowa

Pomoce matematyczne dla szkoły podstawowej w ofercie mamy wiele urozmaicających lekcje matematyki pomocy szkolnych oraz dydaktycznych. Atrakcyjne ceny sprawiają, że są to produkty dostępne dla placówki oświaty na wszystkich poziomach nauczania. Oferta jest skierowana także do indywidualnych klientów, dziecko może w domowym zaciszu szlifować nabyte w szkolne nowe umiejętności matematyczne, co pozwoli mu utrwalić wiedzę. Pomoce dla szkół są stworzone z myślą o nauczycielach i rodzicach, którzy chcą pokazać świat w ciekawy oraz przystępny sposób. Zaszczepić w uczniach pasję do matematyki i liczb. Wybierzemy wspólnie odpowiednie pomoce dydaktyczne, a nauka matematyki będzie dla uczniów łatwiejsza i przyjemniejsza.

Pomoce matematyczne Ceny

Materiały matematyczne mają zróżnicowane ceny staramy się dopasować ofertę do każdego budżetu. Jest to głównie zależne od stopnia złożoności i materiałów, z których są wykonane. Przeznaczenia oraz tego, jak pieczołowicie zostały wyprodukowane i przygotowane. Duży wpływ na cenę pomocy dydaktycznych ma wielkości nakładu. Ułatwienie nauczania matematyki jest warte każdej złotówki. Pomoce naukowe w naszym sklepie dla szkół mają bardzo korzystne ceny, a przy większych zamówieniach można negocjować rabaty. Jak trudne jest nauczanie i nauka matematyki pokazują liczne testy i matury, dlatego słusznie coraz większy nacisk jest kładziony na skuteczniejszą naukę oraz nieodzowne w tym procesie pomoce dydaktyczne dla uczniów.

Przybory tablicowe magnetyczne

W kategorii przybory tablicowe można wybierać z szerokiego asortymentu przybory magnetyczne plastikowe oraz drewniane. Dostępne mamy przybory w zestawach. Na tablicach drewnianych oraz z PCV a także magnetycznych. Przybory klasowe sprzedajemy również na sztuki do wyboru mamy cyrkle oraz ekierki i liniały oraz kątomierze oraz wskaźniki tablicowe drewniane.

Życzymy udanych zakupów oraz sukcesów w nauce i nauczaniu matematyki !