Tablice Szkolne

Wyświetlanie 1–24 z 94 wyników

Tablice szkolne

W kategorii tablice szkolne znajdują się tablice nakładki suchościeralne oraz akcesoria do prezentacji. Wśród tablic: białe tablice magnetyczne suchościeralne oraz tablice ceramiczne magnetyczne suchościeralne i zielone tablice magnetyczne, tablice typu tryptyk, gabloty informacyjne.
W swojej ofercie ofercie posiadamy tablice sprawdzonych polskich producentów które charakteryzują się:
Białe tablice magnetyczne suchościeralne
Białe tablice magnetyczne suchościeralne to tablice z klasyczną, białą lakierowaną powierzchnią. Powierzchnia ta posiada właściwości suchościeralne – można po niej pisać markerami suchościeralnymi, a zapisany tekst z łatwością ścierać gąbką lub ściereczką. Białe tablice posiadają także właściwości magnetyczne – do ich powierzchni można przyczepiać magnesy, a także akcesoria i inne pomoce dydaktyczne z magnesem (takie jak ramki magnetyczne, mapy, planery).
Zielone tablice kredowe
Zielone tablice kredowe magnetyczne to tablice o powierzchniach wykonanych z blachy stalowej lakierowanej. Tablice posiadają właściwości magnetyczne, a więc można do nich przyczepiać magnesy, a dodatkowo po ich powierzchni można pisać kredą.
Tablice szkolne typu tryptyk to tablice, które można rozłożyć i zyskać powierzchnię roboczą. W ofercie posiadamy tablice tryptyk z białą powierzchnią magnetyczną, suchościeralną, tablice ceramiczne oraz zielone tablice kredowe o właściwościach magnetycznych. Dodatkowo, na każdej z tablic tryptyk jesteśmy w stanie nadrukować linie do nauki pisania, kratkę bądź pięciolinię.
Ramy tablic do szkół i instytucji wykonane są z anodowanego aluminium, co zabezpiecza je przed szarzeniem. Ramy wykończone są popielatymi narożnikami ułatwiającymi montaż. Tablice do szkół i instytucji występują w różnych rozmiarach, więc z łatwością można wybrać produkt o najodpowiedniejszych gabarytach.