Przedszkole

Szkoły Montessori nastawione są na wszechstronny rozwój dziecka. Wspierają, aktywizują i zachęcają do odkrywania swoich możliwości. Materiały dydaktyczne Montessori z jednej strony zapewniają wyśmienitą zabawę, z drugiej mają liczne walory edukacyjne.

Pomoce dydaktyczne Montessori – czym się wyróżniają?

W zależności od wieku dziecka drewniane zabawki Montessori mogą przybierać inną formę. Dla maluchów w wieku żłobkowym dobre będą proste układanki. Dzieciom w wieku przedszkolnym proponuje się drewniane pomoce Montessori, które powoli wdrażają w naukę cyfr i liter. Dziecko może zacząć składać literki i liczyć. Pomoce dydaktyczne Montessori pozwalają odkryć mocne strony dziecka, skupiać się na nich i rozbudzić zainteresowania. To wzmacnia samoocenę i pozwala ukierunkować dziecko podczas zabawy.

Pomoce dydaktyczne do przedszkola Montessori

Zabawki i pomoce Montessori można kupić w naszym sklepie internetowym. Obejmują one szeroki wybór propozycji. Sprawdzą się nie tylko w żłobku i przedszkolu, ale część z nich spodoba się dzieciom w wieku szkolnym. Kupić można różnego rodzaju zabawki wspierające motorykę małą i dużą, plansze, gry logiczne, klocki magnetyczne, globusy i wiele innych. Część z nich to zabawki drewniane, ale wiele jest także z innych przyjaznych dzieciom materiałów.

Wyświetlanie 1–9 z 153 wyników

Shopping Cart