Przedmioty zawodowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Aby stać się autorytetem w oczach dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, potrzeba silnej osobowości oraz asertywności, a także dużej dawki empatii. Nieważne, czy chodzi o pracę w przedszkolu, szkole, czy placówce wychowawczej z trudną młodzieżą – nauczyciel powinien być przygotowany na rozmaite okoliczności. Przydatne pod tym względem są nasze pomoce szkolne.

Materiały pomocne nauczycielom

W skład przedmiotów zawodowych znajdujących się w naszej bogatej ofercie wchodzą przede wszystkim filmy instruktażowe. Znajdziesz wśród nich pojedyncze materiały wideo, jak i całe serie sprzedawane w pakietach. Zapoznaj swoich podopiecznych z podstawowymi i bardziej zaawansowanymi zasadami savoir-vivre, wytłumacz, jak przewidywać ludzkie intencje, pokaż, jak analizować analizując mowę ciała i wyjaśnij, jakie cechy pomogły ludziom sukcesu w realizacji życiowych celów.

Osoby pracujące na co dzień z dziećmi wywierają na nie w pewien sposób wpływ i mogą kształtować w nich wartościowe postawy. Pozytywne myślenie, świadoma walka z codziennym stresem i szeroko rozumiany samorozwój to tylko niektóre tematy, które zostały poruszone na znajdujących się w naszym sklepie materiałach video. Wśród produktów dostępnych w ofercie znajdziesz także pomoce przeznaczone dla uczniów, w których mogą zapoznać się ze wskazówkami dotyczącymi m.in. zasad bezpieczeństwa na drogach oraz tego, czym warto zająć się po ukończeniu szkoły.