Historia

Wyświetlanie 1–24 z 247 wyników

Pomoce szkolne historia

Pomoce szkolne historia w naszej ofercie pomocy dydaktycznych mamy wiele artykułów do zajęć z historii. Zdajemy sobie doskonale sprawę, że prowadzenie zajęć z danego okresu bez odpowiedniej mapy stanowi duży problem. Dlatego mapy historyczne znajdują się w kategoriach podzielonych na okresy historyczne. Począwszy od Starożytność przez  Średniowiecze oraz Historia współczesna po Historia nowożytna. Posiadamy ofertę wielu wydawnictw. Uczniowie aby mogli przenieść się w wyobraźni do danego wydażenia potrzebują punktu odniesienia jakim są mapy historyczne. Mapy szkolne do historii występują wielu formatach warto na to zwrócić uwagę podczas kompletowania zamówienia. Oczywiście zawsze służymy pomocą w doborze odpowiednich plansz i map. Edukacja obywatelska niezbędne pomoce dydaktyczne historia do tej kategorii to plansze z hymnem oraz godłem. W naszej ofercie można odszukać wiele takich pomocy różnych wydawnictw.

Pomoce dydaktyczne historia

Pomoce naukowe do historii, bardzo ciekawym dodatkiem coraz częściej wybieranym do pracowni historii są portrety królów w formie antyramy do zawieszenia na ścianie. Dzięki temu merytorycznie udekorujemy klasę. W sklepie pomoce dydaktyczne historia mamy również poczet królów na tłach dynastycznych magnetyczny PHU 463. Magnetyczne pomoce dydaktyczne bardzo zyskują na popularności. A to za sprawą aktywizacji nauczania poprzez aktywną prezentację na tablicach szkolnych. Niektóre ważne postacie historyczne oraz wydarzenia historyczne, warto przedstawić na filmach. Dlatego w kategorii filmy przygotowaliśmy filmy różnych wydawnictw. Szczególną uwagę polecamy zwrócić na filmy do historii wydawnictwa BBC, gdyż są nakręcone w najnowocześniejszej technologii. Dzięki temu uczniowie nie będą się nudzić. Programy multimedialne do historii są kolejną grupą produktów. Warto na nie zwrócić uwagę ponieważ można z nich korzystać na tablicach interaktywnych oraz monitorach interaktywnych.

Plansze Ścienne 

Nasze plansze ścienne to nieocenione narzędzie dydaktyczne, które w atrakcyjny sposób przedstawia ważne wydarzenia, postaci i procesy historyczne. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, są idealne do ozdobienia sal lekcyjnych i ułatwiają wizualne przyswajanie wiedzy. 

Portrety Wielkich Postaci 

Oferujemy kolekcję portretów wielkich postaci historycznych. Te portrety inspirują uczniów i pomagają lepiej poznać sylwetki osób, które miały znaczący wpływ na bieg historii.