Portrety pisarzy polskich

portrety pisarzy polskich
Portrety pisarzy antyrama A3
portrety pisarzy polskich

W naszej ofercie posiadamy portrety w dwóch wymiarach A3 oraz A4. Format A3 o wymiary formatu 29.7 x 42 cm oraz format A4 21 x 29.7 cm. Portrety w formacie A3 oraz A4 dostępne są w 2 rodzajach. Opraw w folii z zawieszą w postaci otworu w górnej części do zawieszania. Antyrama z bezpieczną szybą plexi z metalową zawieszką z tyłu. W zestawie portrety pisarzy polskich znajdują się następujące postacie:

Portrety pisarzy polskich A3
Mikołaj Rej Jan Kochanowski Ignacy Krasicki oraz Hugo Kołłątaj i Stanisław Staszic Aleksander Fredro i Adam Mickiewicz oraz Józef Ignacy Kraszewski Cyprian Norwid Adam Asnyk Eliza Orzeszkowa. Maria Konopnicka i Henryk Sienkiewicz Bolesław Prus oraz Juliusz Słowacki Jan Kasprowicz Stefan Żeromski Kazimierz Przerwa Tetmajer Władysław Stanisław Reymont. Bolesław Leśmian Leopold Staff Stanisław Wyspiański Maria Dąbrowska Stanisław Lem Julian Tuwim Konstanty Ildefons Gałczyński. Krzysztof Kamil Baczyński i Wisława Szymborska. Czesław Miłosz Zygmunt Herbert. 

Portrety pisarzy polskich posiadamy w czterech rodzajach Portrety pisarzy A3 w antyramie oraz Portrety pisarzy A4 w antyramie oraz Portrety pisarzy A4 w folii oraz Portrety pisarzy A3 w folii. Oczywiście ceny są zależne od danego rodzaju oprawy. Oprawy w folii są tańsze natomiast antyrama jest droższa ale znaczenie trwalsza. Każdy portret można zamówić osobno w oprawie Antyrama A3. W kategorii na sztuki znajduje się znacznie więcej postaci. W zestawach można zamówić taniej.