Muzyka

Lekcje muzyki mogą być fascynującą przygodą, jeśli nauczyciel potrafi ciekawie prowadzić zajęcia. Chcąc zainteresować dzieci, dobrze sięgać po pomoce dydaktyczne z muzyki. Pozwolą uatrakcyjnić każdą lekcję, stanowiąc idealne uzupełnienie płynących z płyty dźwięków melodii i piosenek.

Pomoce dydaktyczne z muzyki dla klas młodszych

W zależności od tego, w jakim wieku są dzieci, pomoce naukowe z muzyki będą inne. Młodsze klasy uwielbiają przede wszystkim eksperymenty, doświadczenia i oczywiście zabawę. Dlatego też najlepsze pomoce szkolne z muzyki to przede wszystkim różnego rodzaju instrumenty muzyczne pozwalające na pewną ekspresję i samodzielne tworzenie muzyki. Jest to też świetna propozycja do przedszkola. Jeżeli uczniowie zaczynają poznawać nuty, to pomoce dydaktyczne z muzyki warto poszerzyć o magnetyczną pięciolinię i nuty, które łatwo będzie można przymocować do tablicy.

Plansze dydaktyczne z muzyki dla klas starszych

Dla starszych klas atrakcyjne będą plansze dydaktyczne z muzyki. Mogą przedstawiać instrumenty muzyczne, portrety znanych kompozytorów albo najważniejsze informacje z ich biografii.

Przeglądając nasz asortyment, można znaleźć pomoce szkolne z muzyki w wielu odsłonach. Dzięki temu z łatwością da się je dobrać pod kątem wieku uczniów i prowadzonych przez nauczyciela lekcji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Shopping Cart