Nakładki tablicowe magnetyczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Nakładki tablicowe magnetyczne

Nakładki tablicowe magnetyczne to kategoria produktów w której możemy wybrać pomoce dydaktyczne znacznie poprawiające spektrum możliwości twojej tradycyjnej tablicy szkolnej. Nasze nakładki tablicowe zostały przygotowane dla różnych poziomów nauczania. Począwszy od nauczania wczesnoszkolnego wartym uwagi produktem jest Nakładka magnetyczna KALENDARZ ZEGAR wraz z kartami pracy.  Ta nakładka aktywizuje najmłodsze dzieci w takich zagadnieniach jak zegar oraz pory roku i kalendarz, oraz pogoda. Kolejnym produktem jest tabliczka mnożenia którą możemy zamówić w zestawie dydaktycznym z planszą oraz kartami pracy. Nakładka mapa kontur polski to produkt który możemy wykorzystać nie tylko w nauczaniu wczesnoszkolnym ale również w pracowni geograficznej oraz przyrodniczej. Następnym produktem do nauczania wczesnoszkolnego jest trójlinia na której nauczyciel może rozpocząć naukę pisania. Starszym uczniom polecamy wybrać linię zwykłą. Jeżeli mamy w klasie zieloną tablicę a chcielibyśmy pisać markerami, to umożliwi nam to nakładka tablica biała.

Nakładka układ współrzędnych oraz pięciolinia 

Najczęściej wybieraną nakładką do geometrii jest nakładka układ współrzędnych. Jest to niezbędna pomoc dydaktyczna do pracowni matematycznej.W szkołach muzycznych ale nie tylko często wybieranym niezbędnym do zajęć z muzyki produktem jest nakładka pięciolinia.

Podsumowanie

Nakładki magnetyczne zmywalne to nowoczesne rozwiązanie, które powiększy spektrum możliwości Twojej klasycznej tablicy szkolnej. Nakładka przylega do wszelkiego rodzaju tablic szkolnych i flipchartów. Wykonanych na bazie blach. Piszemy po niej markerami wodnozmywalnymi (lepsze w zmywaniu) lub suchościeralnymi.

Już nie musisz malować trwałych liniatur na tablicy tracąc w ten sposób jej powierzchnię. Skorzystaj z rozwiązania, dzięki któremu błyskawicznie w miarę potrzeb „przykleisz” na powierzchnię posiadanej tablicy, gotowy układ współrzędnych. Skrócisz czas poświęcony na każdorazowe nanoszenie wykresu, przechowasz zapis lekcji lub jednym ruchem nakleisz /odkleisz/ na tablicę gotowy wykres np. z zadaniem lub sprawdzianem.