Lupy

Podręczniki szkole zawierają dużo informacji, ale są takie przedmioty, na których jest to niewystarczające. Tak jest w przypadku przyrody lub biologii, gdzie ważna jest nie tylko teoria, ale możliwość doświadczenia. Lekcja w terenie to znakomity pomysł w każdej klasie. Uczniowie będą mogli opuścić szkolne mury, by na żywo poznać zjawiska przyrodnicze, gatunki roślin i zwierząt. Podczas takiego wyjścia sprawdzą się różnego rodzaju lupy.

Pomoce dydaktyczne na lekcje przyrody i biologii

W lupy powinna być wyposażona każda pracownia biologiczna i klasy, w których uczą się młodsze dzieci. Znacznie łatwiej przyswoić wiadomości, kiedy można czegoś dotknąć. Chcemy, aby pomoce szkolne dostępne w naszym asortymencie były wsparciem nauczyciela w jego codziennej pracy. Jesteśmy przekonani, że lupy w różnych wielkościach i kolorach, czy pojemnik teleskopowy z lupą są czymś, co pozwoli uatrakcyjnić niejedne zajęcia. Z  lekcji, na której nauczyciel korzysta nie tylko z podręcznika, ale też z i innych narzędzi uczniowie wyniosą znacznie więcej. Zapamiętają zajęcia, a przez to lepiej wypadną na sprawdzianach i później na egzaminach.

Ponadto lupy i pojemniki są z materiałów wysokiej jakości, dlatego cechuje je duża trwałość i odporność na uszkodzenia. Jest to szczególnie istotne, kiedy będzie z nich korzystać wiele osób.

Meta: Na lekcjach przyrody muszą być akcesoria uatrakcyjniające zajęcia. Takie pomoce naukowe jak lupy sprawią, że uczniowie z chęcią będą przychodzić na biologię.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Shopping Cart