Przybory tablicowe

Przybory tablicowe

Przybory tablicowe w naszej ofercie posiadamy szeroki wybór wyposażenia dla szkół.  W kategorii przybory tablicowe  można zamówić zestawy z tablicami, oraz przybory na sztuki. Wśród nich mamy cyrkle, kątomierze, ekierki oraz linijki i tablice na przybory. Nauka matematyki się bez nich się nie obejdzie.

Cyrkle na przyssawki oraz cyrkle magnetyczne. Wszystkie dostępne u nas cyrkle są uniwersalne. Można używać ich z markerami oraz kredą. Dzięki temu mogą być stosowane z powodzeniem na tablicach zielonych lub białych suchościeralnych.

Przybory tablicowe ZESTAW Tablicowy UNIWERSALNY

Uniwersalność zestawu polega między innymi na tym, iż tablicę możemy zawiesić zarówno w poziomie, jak i w pionie. Zamiast mniej skutecznych magnesów punktowych, użyliśmy magnesy paskowe. Zwiększają skuteczność przywierania blisko dwukrotnie! Jest to szczególnie ważne dla komfortu naszej pracy z przyborami. Z kolei jeśli będą one stosowane od razu lub w przyszłości na tablicach ceramicznych, jest to rozwiązanie niezbędne. Tablice ceramiczne charakteryzuje obniżona przyczepność magnetyczna, co wynika z faktu, iż ceramika stanowi naturalny izolator dla sił przyciągania. Przybory możemy używać do standardowych tablic szkolnych zarówno białych jak i zielonych.

Wszystkie przybory tablicowe w naszej ofercie opatrzone logo, zostały wyprodukowane na terenie Niemiec przy użyciu 100 % energii odnawialnej. Na tym nie koniec. Jako surowca do ich produkcji, użyto granulatu pochodzącego w 100 % z procesu recyclingu. Ze względu na jego specyfikę fizyko – chemiczną, gotowy produkt może fakturą bardzo nieznacznie odbiegać od serii produkowanych z granulatu nowego. Zwracajmy uwagę na aspekt ekologiczny.

W rezultacie te drobne niedoskonałości z pewnością zrekompensuje świadomość iż produkcja zakupionego artykułu nie obciąża naszego wspólnego środowiska wykorzystując odpady jako źródło surowca.

Wyświetlanie 1–9 z 17 wyników

Shopping Cart