Filmy Biologia Ekologia

Nauki przyrodnicze są fascynujące. Trudno o nich jedynie opowiadać. Ważne jest, by móc dotknąć, zobaczyć, poczuć. Uczniowie znacznie więcej wyniosą z lekcji przyrody, biologii i geografii, na której jest nie tylko teoria zawarta w podręczniku, ale są dodatkowe materiały multimedialne. Interesujące pomoce dydaktyczne z tej kategorii można znaleźć w naszym sklepie.

Pomoce dydaktyczne na miarę XXI wieku

Nie od dziś mówi się, że podstawa programowa w szkole jest przeładowana, a uczniowie zniechęceni. Nauczyciel, który chce zainteresować swoim przedmiotem, nie raz musi sięgać po niestandardowe metody, a przede wszystkim po ciekawe dla dzieci i młodzieży materiały naukowe.

Nasz asortyment zawiera duży wybór materiałów dydaktycznych, jakie pozwolą uatrakcyjnić prowadzenie lekcji z różnych przedmiotów. Wśród nich znajduje się szeroki przekrój filmów na DVD poświęconych naukom przyrodniczym. Są filmy na temat oceanów, wulkanów, lodowców, kosmosu, roślin, zwierząt i wiele innych. Różnorodność tytułów pozwala urozmaicić lekcje na każdym poziomie edukacji. To świetne uzupełnienie podstawy programowej. Wielość informacji podana w przystępnej i atrakcyjnej formie ułatwi przyswajanie wiedzy i być może rozbudzi nowe zainteresowania uczniów.

Zachęcamy do zapoznania się także z innymi pomocami dydaktycznymi z naszej oferty.

Meta: Pomoce dydaktyczne wspierają nauczyciela w codziennej pracy i pomagają zainteresować uczniów. Na biologii mogą to być filmy na DVD poświęcone faunie i florze.

Wyświetlanie 1–9 z 21 wyników

Shopping Cart