Plansze dydaktyczne matematyka

Wyświetlanie 1–24 z 72 wyników

Plansze dydaktyczne matematyka

Plansze dydaktyczne matematyka w każda pracowna matematyki powinna być udekorowana planszami do matematyki. Dzięki temu Twoi uczniowie mogą przypomnieć sobie o przerabianych już tematach lub przygotować się na to, co jeszcze przed nimi. W naszej ofercie mamy do wyboru wiele sprawdzonych wieloletnią praktyką wydawnictw oświatowych. Plakaty matematyczne mają różne formaty, ale najpopularniejszy to 70 cm x 100 cm. Jest to format, dzięki któremu możesz wyeksponować wiele tytułów w klasie. W szkole podstawowej warto wybrać plansze w kolorystyce pastelowej. Dzięki temu młodsi uczniowie przychylniej będą spoglądali na często niełatwe partie materiału, a cała klasa nabierze przyjemnych barw.

Plakaty matematyczne oprawy

Kolejnym bardzo ważnym aspektem, jeżeli chodzi o plansze matematyczne jest ich oprawa. Na rynku mamy dostępne oprawy w listwy metalowe lub plastikowe, rurki PCV oraz wałki drewnie. Możesz wybrać także oprawę w antyramie. Każda z tych opraw ma swoje plusy. Oprawa w listwy metalowe oraz plastikowe wyróżnia się najniższą ceną, ale co za tym idzie to niska jakość. Listwy metalowe odginają się z latami tak jak kalendarze jednoroczne. Niewątpliwym atutem tej oprawy jest niższa cena. Dzięki której możesz zamówić więcej tytułów. Plansze dydaktyczne matematyka są oprawiane również w wałki drewniane oraz rurki PCV, te formy oprawy w znaczący sposób podnoszą trwałość plakatów. Gwarancja producenta to aż 10 lat. Plakaty matematyczne oprawiane są również w antyramy 100 × 70 cm, plansza w takiej oprawie znajduje się za szybą plexi to najbardziej poprawia trwałość.

W naszej ofercie pomocy dydaktycznych do matematyki możesz zamówić wiele innych elementów wyposażenia klas. Plansze dydaktyczne matematyka na sztuki, czyli wybrane tematy lub wybrać formę korzystniejszą rabatowy zestaw, komplet plansz do matematyki.

W kategorii pomoce szkolne matematyka znajdziesz wiele innych plansz oraz np. modele brył.